Urlop nad morzem

morze, jeziora, góry, Polska

< Poprzednia  1 ...  2  3  4  5  [6]

Kaszuby

05 grudzień 2010r.

Kaszuby to bogaty kulturowo region Polski zachwycający nie tylko wyrazistymi korzeniami tradycji, ale również pięknem dziewiczej przyrody. Kaszuby to kraina o specyficznym języku kaszubskim i silnym poczuciu odrębności etnicznej. Piaszczyste plaże nadmorskie, malownicze doliny rzek oraz dziewiczo zielone lasy tego zakątku polski, to jedno z nielicznych w Polsce miejsc wartych odwiedzenia.

Czytaj dalej...


Uroki Łeby

12 styczeń 2010r.

Jeżeli ktoś chce skorzystać z pięknych i zdecydowanie mniej zatłoczonych plaży polecamy wizytę w niedalekiej Białogórze, Lubiatowie lub niedługą wędrówkę w okolice latarni Stilo. A Łebę lepiej odwiedzić w czerwcu – ludzi zdecydowanie mniej, dużo taniej, a plaża – tak samo piękna...

Czytaj dalej...


Bałtyk - oferta na urlop

11 styczeń 2011r.

Bałtyk ma i zapewne zawsze będzie miał swoich zwolenników i zajadłych wrogów. Z jednej strony atuty – piaszczyste plaże, rosnąca oferta noclegowa i aktywnego wypoczynku, z drugiej równie mocny argument – za te same pieniądze można odpocząć nad Morzem Śródziemnym. Czy polskie kurorty nad Bałtykiem są w stanie zapewnić nam udane wczasy, niezależnie od kaprysów natury?

Czytaj dalej...


Strona 6 z 6, < Poprzednia  1 ...  2  3  4  5  [6]