Urlop nad morzem

morze, jeziora, góry, Polska

< Poprzednia  1 ...  21  22  23  24  [25]

wybrzeże Gdańskie - na wczasy nad morzem

15 listopad 2009r.

Wybrzeże Gdańskie to głównie Sopot Gdynia i Gdańsk czyli Trójmiasto. Gdynia to blisko ponad 15 km plaż. Strzeżone są miejsca: - Babie Doły, - centrum - plaża miejska, - Redłowo - Orłowo. Plaża w centrum Gdyni to jedna z najlepszych plaż w kraju, czego dowodem są tłumy turystów których można spotkać o każdej porze dnia i w nocy. Plaże miejska oraz w Orłowie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj dalej...


nad morzem - Łeba

02 lipiec 2009r.

Łeba jest jedną z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu Polski. Posiada wspaniały mikroklimat, szerokie plaże i unikalne wydmy. Łeba położona jest nad Morzem Bałtyckim pomiędzy jeziorami: Łebsko (3 największe jezioro w Polsce) oraz Sarbsko. Sezon turystyczny trwa od początku maja do końca września, jednak największe natężenie jest w lipcu i sierpniu. Główną atrakcją miasta Łeba są piękne piaszczyste plaże z drobnym białym piaskiem, szczególnie po zachodniej stronie molo oraz ruchome wydmy - leżące kilka kilometrów od Łeby na terenie Słowińskiego Parku Krajobrazowego. Dotrzeć można tam spacerując wyznaczonym szlakiem, wypożyczyć rower, lub dojechać melex-em (elektryczny pojazd).

Czytaj dalej...


nad morzem - Jastrzębia Góra

06 czerwiec 2009r.

Jastrzębia góra już od dawna jest jednym z najczęściej wybieranych przez turystów kurortów nad Morzem Bałtyckim w Polsce. Jastrzębia Góra to miejsce położone pomiędzy Karwią a Przylądkiem Rozewie (Latarnia morska w Rozewiu). Wybrzeże klifowe (strome zbocza) oraz otaczający Jastrzębią Górę Nadmorski Park Krajobrazowy nadają temu miejscu niesamowity urok.

Czytaj dalej...


nad morzem - Władysławowo

24 czerwiec 2009r.

www.Wladyslawowo.org - serwis prezentujący miejscowość Władysławowo - jej atrakcje, bazę noclegową, bazę gastronomiczną oraz zaplecze turystyczne.

Czytaj dalej...


Baza ofert na wczasy - Letnik.pl

24 maj 2009r.

Letnik.pl to serwis Internetowy powstały w 2003 roku. Specjalizuje się w turystyce nadmorskiej w Polsce. Obecnie w bazie dostępnych jest blisko tysiąc aktualnych ofert. Oferty zawierają obszerne informacje co znajduje się w danej ofercie, jakie są ceny, lokalizacji, kontakt oraz zdjęcia. Szukając ofert za pomocą bazy ofert letnik.pl - wczasy nad morzem mamy do dyspozycji: - podział wg typów obiektów - podział wg miejsca lokalizacji obiektów

Czytaj dalej...


Strona 25 z 25, < Poprzednia  1 ...  21  22  23  24  [25]