Urlop nad morzem

morze, jeziora, góry, Polska

  [1]  2  3  4  ... 5  Następna >

Baza ofert na wczasy - Letnik.pl

24 maj 2009r.

Letnik.pl to serwis Internetowy powstały w 2003 roku. Specjalizuje się w turystyce nadmorskiej w Polsce. Obecnie w bazie dostępnych jest blisko tysiąc aktualnych ofert. Oferty zawierają obszerne informacje co znajduje się w danej ofercie, jakie są ceny, lokalizacji, kontakt oraz zdjęcia. Szukając ofert za pomocą bazy ofert letnik.pl - wczasy nad morzem mamy do dyspozycji: - podział wg typów obiektów - podział wg miejsca lokalizacji obiektów

Czytaj dalej...


nad morzem - Władysławowo

24 czerwiec 2009r.

www.Wladyslawowo.org - serwis prezentujący miejscowość Władysławowo - jej atrakcje, bazę noclegową, bazę gastronomiczną oraz zaplecze turystyczne.

Czytaj dalej...


nad morzem - Jastrzębia Góra

06 czerwiec 2009r.

Jastrzębia góra już od dawna jest jednym z najczęściej wybieranych przez turystów kurortów nad Morzem Bałtyckim w Polsce. Jastrzębia Góra to miejsce położone pomiędzy Karwią a Przylądkiem Rozewie (Latarnia morska w Rozewiu). Wybrzeże klifowe (strome zbocza) oraz otaczający Jastrzębią Górę Nadmorski Park Krajobrazowy nadają temu miejscu niesamowity urok.

Czytaj dalej...


nad morzem - Łeba

02 lipiec 2009r.

Łeba jest jedną z najbardziej znanych miejscowości wypoczynkowych na wybrzeżu Polski. Posiada wspaniały mikroklimat, szerokie plaże i unikalne wydmy. Łeba położona jest nad Morzem Bałtyckim pomiędzy jeziorami: Łebsko (3 największe jezioro w Polsce) oraz Sarbsko. Sezon turystyczny trwa od początku maja do końca września, jednak największe natężenie jest w lipcu i sierpniu. Główną atrakcją miasta Łeba są piękne piaszczyste plaże z drobnym białym piaskiem, szczególnie po zachodniej stronie molo oraz ruchome wydmy - leżące kilka kilometrów od Łeby na terenie Słowińskiego Parku Krajobrazowego. Dotrzeć można tam spacerując wyznaczonym szlakiem, wypożyczyć rower, lub dojechać melex-em (elektryczny pojazd).

Czytaj dalej...


wybrzeże Gdańskie - na wczasy nad morzem

15 listopad 2009r.

Wybrzeże Gdańskie to głównie Sopot Gdynia i Gdańsk czyli Trójmiasto. Gdynia to blisko ponad 15 km plaż. Strzeżone są miejsca: - Babie Doły, - centrum - plaża miejska, - Redłowo - Orłowo. Plaża w centrum Gdyni to jedna z najlepszych plaż w kraju, czego dowodem są tłumy turystów których można spotkać o każdej porze dnia i w nocy. Plaże miejska oraz w Orłowie są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj dalej...


Szlaki Kulturowe pomorza

17 kwiecień 2009r.

Województwo Pomorskie to nie tylko Trójmiasto (Gdańsk Gdynia czy Sopot). Dzikie, bezkresne plaże, zamki i pałace, kościoły i katedry, jeziora, lasy i wiele ciekawych muzeów. Pomorze to ogromna ilość atrakcji oraz szeroka oferta na spędzanie aktywnie wolnego czasu. Propozycja dla Państwa to pięć bardzo ciekawych, unikalnych i przenikających się szlaków turystycznych.

Czytaj dalej...


Kołobrzeg - po zdrowie, urodę i wypoczynek

17 lipiec 2009r.

Kołobrzeg - po zdrowie, urodę i wypoczynek Unikalne walory naturalne powodują, że to miasto - uzdrowisko oferuje gościom szeroki wachlarz usług zdrowotnych i kosmetycznych. Kołobrzeg to pogodny klimat zabawy i rozrywki ale również leniwy, pogodny klimat plażowania i wakacyjnego oderwania się od trudu dnia codziennego. Kołobrzeg to także morski "aerozol" - powietrze bogate w cząsteczki jodu, chloru, soli i bromu. Jednak nieocenionym bogactwem miasta nieprzerwanie są mieszkańcy i turyści – ludzie tworzący to miejsce i jego klimat. Spacer po Kołobrzegu szlakiem zabytków Spacer po kołobrzeskim Starym Mieście i Śródmieściu, po ulicach pamiętających dawne dzieje, to przygoda z historią. Będąc w Kołobrzegu koniecznie zachęcamy do odwiedzenia przynajmniej niektórych zabytków. - kościół pw. Św. Jana Chrzciciela we wsi Budzistowo - w centrum współczesnego Kołobrzegu stoi majestatyczna Bazylika Konkatedralna. - Ratusz zbudowany wg projektu architekta Karola Fryderyka Schinkla, przypominający nieco wyglądem średniowieczny zamek. - Fort Wilczy zbudowany na bazie wcześniejszego fortu z 1807 roku,

Czytaj dalej...


Morze śródziemne vs. Morze Bałtyckie

28 listopad 2009r.

Wakacje w Chorwacji czy urlop w Międzyzdrojach, Kołobrzegu, Ustce lub Władysławowie. Ci, którzy mieszkają nad Bałtykiem lub 2 - 4 godziny od morza, plusem wakacji na Helu, w Świnoujściu lub Łebie jest stosunkowo krótki czas, w jakim można dotrzeć do celu i niski koszt podróży. Z uwagi na ryzyko złej pogody, które jest duże, niskie koszty dojazdu zachęcają do jego podjęcia. Co natomiast jeśli mieszkamy w środkowej lub południowej Polsce? Nasza kalkulacja już się zmienia...

Czytaj dalej...


Strona 1 z 5,   [1]  2  3  4  ... 5  Następna >